Cs-Magia Wszystko o cs

Forum poswięcone grze counter-strike 1.6


#1 2012-03-16 23:34:22

multijoynt

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 15
Punktów :   

Zapraszam Serdecznie

Witam.

Jak w temacie, zareklamuję serwer bądź sieć serwerów kodem reklamowym .

Cena za 100 sztuk to 10zł ( przelew ) Istnieje również opcja zapłaty sms w podobnej cenie , doładowanie lub przelew kasy na hostingu .

Reklamy wykonuję na forach o tematyce Counter - Strike w odpowiednim do tego dziale. Czas realizacji 50 linków Chwila ! ( istnieje możliwość wykonania większej ilości reklam 200 /300 ). Wykonuję reklamy na domenach: PL, EU, COM.PL, NET, XAA.PL.
Chcesz bym wykonał reklamy inne jak reklamowanie sieci serwerów? Nie ma sprawy. Wykonuję reklamy pod wymagania klienta .

Pracę wykonuję starannie. Robię pełną ilość zamówienia. Nie oszukuję co można sprawdzić po wykonanym zleceniu. Robiłem już setki reklam dla różnych sieci. Wielu użytkowników mi już zaufało i wiedzą z kim współpracują.

Proszę o nie zadawanie pytania takiego jak "czy te reklamy coś dają ?" Odpowiedź brzmi - TAK. Wielu serwerom pomogłem uzyskać większą ilość graczy właśnie w ten sposób. Nie wierzysz ? Sprawdź.


Chcesz złożyć zamówienie ? Jest coś niezrozumiałego ? Masz pytanie ? Pisz na GG: 36132662 bądź wyślij zapytanie na prywatną wiadomość. Pisząc do mnie proszę od razu przechodzić do sedna sprawy.


GG 36132662

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fantasyrpg.pun.pl www.blastmu.pun.pl www.pjwstk.pun.pl www.forgottenlegends.pun.pl www.lopinscy.pun.pl